Inter-Juventus 1:2

Kakav debakl intera,dobro su prosli sa 2 pogotka u svojoj mrezi.Sjajna predstava Juveta na Đuzepe Meaci.Prvo poluvrijeme  po jedna sansa na obe strane,Interova prečka i juventusova sto postona sansa,koja nije iskoristena,nakon 45 minuta 0:0
Ali drugo poluvrijeme,zaista odlicno,Juve je kontroliro cijelo drugo poluvrijeme,napadajuci od prve minute,prvi gol u 49 minuti camoranesia-sjajan prodor po lijevoj strani,sut i lopta prolazi ispod golmana-0:1,mislilo se da ce inter zestoko napast,a juve se povuc,al nije tako bilo,bar ne danas,i nakon prvog gola Juventus je konstantno napadao sto je rezultiralo jednim iznenađujučim golom Trezegueta u 63 minuti.Del piero je imao jos 2 sanse koje bi i moja seka realizirala,al del piero nije mogao.
i onda kazna manichea u 83. minuti nakon prodora masijana po lijevoj strani ubacaj i vec pomenuti  Maniche sa 2 metra nemere promasit
Sve u svemu odlicna utakmica,treba napomenut da je nabolji igrac,Buffon,odbrana je dobro funkcionisala,napad solidno,vezni red je svoje odradio